Speciální akce

autobaterie

Nově jsme navázali spolupráci s firmou, která do ČR dováží kvaitní autobaterie mnoha ověřených značek + ostatní související sortiment, zaslání i osobní odběr saomzřejostí, poptávky zasílejte přes formulář níže, ideálně konkrétni specifikaci vozu a  konkrétních modelů baterie :-)


A nejde jen o akuulátory, ať jde o vozy se systémem start-stop či bez něj, jde o svorky, fotovoltaiku, řešení pro karavany, baterky do notebooků, vysavačů, zahradní techniky, záložních zdrojů, elektrokol, trakční baterie,... Souvosející sortiment je široký, svorky, kabely, nabíječky, startovací zdroje, ...


Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim.

Akce Lowly Pets Transport

Zapůjčení přepravníku pro trénink nakládání koní

Jako na každé jaro přijímáme rezervace na zapůjčení přepravníku pro trénink nakládání koní ve Vaší stáji. Dlouhodobé zapůjčení je ideální pro navyknutí koně na přítomnost přepravníku (postavení ve výběhu, na dvoře, vedle stáje), kde si na něj kůň zvykne a bude se ho bát. A pak samozřejmě také na postupné navykání a učení nastupování. Délka zápůjčky pro trénink je nastavena dle našich předchozích zkušeností, ale počet dnů je možné individuálně upravit dle potřeb Vašich i Vašeho koně.

Cena zahrnuje zapůjčení přepravníku na 7 dní a dopravu k Vám do stáje i odvoz zpět za zvýhodněnou cenu.

Ceník:
Wormann Blomert 2600 kč
Cheval Liberte Touring Country 5900 kč + DPH
Doprava 9 kč/km

Místo výjezdu je Kostelec nad Labem.